FİRMA PROFİLİ


Tokyap Granit,  genç  kadro yapısıyla granit plaka ithalatı ve granit blok üretiminde doğaltaş sektöründe hizmete 2005 senesinin ilk yarısında başlamıştır. İşletme ortağı olduğu İzmir Bergama granit plaka ile küptaş üretim tesisi ve kesim tesisi aktif olarak çalışmaktadır. Ülkemiz içi ve yurtdışındaki pazarlara hizmet verme, her ebatta granit kaplama, granit plaka, küp taş elemanları ve diğer doğaltaş gereksinimlerine cevap verme amacı gütmektedir.

Şirketimiz doğaltaş sektörünün içinden gelmiş maden mühendisleri tarafından kurulmuştur. Şu an granit plaka, blok ve projelerde kullanıma hazır halde değişik ebat ve boyutlarda granit, küptaş başta olmak üzere bir çok farklı renkte ve çesitte granit satışı yapılmaktadır. Bununla birlikte her tip ve ebatta malzeme tedariği sağlayan şirketimiz granit uygulama projelerinde de yine kreatif özelliğe sahip mimarı grubu da firma bünyesinde bulundurmaktadır. Düşünce algoritması ile bu sektörde müşteri memnuniyetini ilke edinen temiz ve dürüst bir yapıya sahip Türkiye’nin en hızlı gelişen granit üreticilerden biridir.

Ülkemizde çok az firma ocaktan malı çıkartıp uygulamasına kadar anahtar teslim iş yapmaktadır. Tokyap granit konusunda bu anlayışı benimsemiş bir firmadır. Beklenti odaklı hizmet ve kalite anlayışını getirme çabasındadır. Sonuç olarak firma profilimizi özetlersek amacımız, müşterilerimizin granit ihtiyaçları doğrultusunda; en ivedik, en optimum ve en düşük fiyatlarla beklentilere cevap vermektir denebilir.

Saygılarımızla,

 

© Her Hakkı Saklıdır 2008 Granit, granit fiyatları, granit bordür, granit taş - Tokyap Granit www.granitkaplama.com